У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

НОВОРІЧНИЙ ДЕТЕКТИВ або крижана пісня Снігової Королеви

Продаж припинено
минула подія

Про подію

НОВОРІЧНИЙ ДЕТЕКТИВ або крижана пісня Снігової Королеви
Вибухова казка на 2 дії
Автор п’єси – Петро Мага
Режисер-постановник – Марія Мага
 
Триста далеких років тому відбулася найепічніша перемога в історії казок. Кай знищив  Снігову Королеву. А сьогодні його пра-пра-пра-праонук з подругою спокійно готують черговий новорічний плейліст для хороводу під зимовою ялинкою. Новорічна платівка з музикою вже готова розпочати Новий Рік!
 
Але триста років не проходять дарма. Снігова Королева стала ще холодніша, ще зліша та брутальніша. Вона хоче забрати свято у всіх діточок на світі! Не сама, а з цілою армією монстриків! І ніщо їй не завадить на шляху до абсолютного холоду! Хіба що, Ви, наші глядачі, допоможете Каю та Герді подолати шлях крізь вічну мерзлоту до переможного салюту!
 
Відеоконтент, візуальні ефекти та активний інтерактив між глядачами та артистами, нові, унікальні персонажі, сучасний дитячий гумор та найпопулярніші новорічні хіти створюють той самий святковий настрій який і потрібен сім’ям у холодні зимові дні!
 
Вистава йде українською мовою, тривалість – 80 хв. 
 
Актори:
Кай – Сергій Пономаренко
Герда – Христина Сапа
Снігова Королева – Катерина Сари-Юрьєва
Вампір Едуард – Дмитро Фурман
Троль Де Бах – Микола Данилюк
Людожер Пузік – Костянтин Попудренко
Відьма Брунгільда – Тетяна Негрій
Дракон Чік – Юлія Шестопалова
Хореографія – Шоу-балет DanceSty

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

НОВОРІЧНИЙ ДЕТЕКТИВ або крижана пісня Снігової Королеви відбудеться 23 грудня 2018, 12:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.