новорічна мандрівка. Київ

новорічна мандрівка. Київ

Про подію

з 28 грудня Вас чекає
НОВОРІЧНА МАНДРІВКА
від sherlize_theater
 
Новий рік і різдвяні свята вже все ближче і ближче. Звичайно ж, новорічна фантазія для кожного втілюється по-своєму, але ми впевнені, що програма - так, саме велика і захоплююча новорічна програма від Sherliz, не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих і в цьому Новому році. Шкода, що не всі охочі змогли потрапити на "Новорічне Смарагдове Фентезі" в 2017/18 р, але, як завжди, абсолютно нова вистава обіцяє бути не менш яскравою і захоплюючою.
 
А втім, переконатися в цьому Ви можете і самі!
 
У цей Новий Рік на Вас чекає Новорічна Мандрівка в чудову казку, повну дивовижних і видовищних пригод, дитячих надій і гарного настрою.
 
Яким би цікавим не був Чарівний світ Казки, в ньому багато небезпек. Казкові герої разом з Дідом Морозом допоможуть дітям здолати найсуворіші випробування і врятувати всіми улюблене свято - Новий Рік
 
Всіх Вас чекає яскраве, динамічне і незабутнє шоу, з неймовірними цирковими номерами, з неоновим шоу від світлового театру «Ismenlight», іграми, танцями і улюбленими казковими персонажами.
 
Програму доповнюють традиційні 2 поверхи інтерактивних розваг. З перших кроків для Вас відкриється казковий світ веселощів і новорічних чудес. Ексклюзивні фотозони, майстер-класи, квести, чудові артисти різних жанрів і, звичайно ж, атмосфера Новорічного Свята чекають Вас.
 
Так, що приходьте раніше, програма починається за 30 хвилин до початку вистави в залі.
 
Наші історії створюють Вам свято ось уже 6-й рік, дякуємо Вам за те, що Ви з нами.
 
Дітям до 4 років безкоштовно, без надання окремого місця.
 
Ми чекатимемо Вас!
 
Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6
Початок вистав: 11.00, 13.30, 16:00
Питання? Відповідь!
+