У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Київський театр «Тисячоліття». Новорічні пригоди Аліси

27 грудня 2020, 15:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Київський театр «Тисячоліття» запрошує вас на інтерактивну музично-ігрову виставу для дітей
«НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ АЛІСИ»
 
Вистава пройде у Центральному будинку офіцерів ЗСУ (вул Михайла Грушевсmкого, 30/1)
 
Хочете поринути разом з дитиною у справжню новорічну Казку, у чарівний світ Країни Чудес і Задзеркалля? Де можна відчути себе учасником казкових подій, і пережити багато пригод разом з героями Льюіса Керолла, а також відчути, як твої Мрії стають Реальністю!. На дытей чекають захоплюючі пригоди, можливість проявити кмітливість, щоб впоратися з казковими завданнями та випробуваннями і допомогти дівчинці Алісі повірити в себе і стати справжньою Королевою.
 
Режисер - Наталя Куц
Постановка за мотивами казок Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес" і "Аліса в задзеркаллі"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Київський театр «Тисячоліття». Новорічні пригоди Аліси відбудеться 27 грудня 2020, 15:00, неділя в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+