Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Новорічні хіти. Київ

Новорічні хіти. Київ
19 грудня, 19:00, субота
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)
Купити квитки Залишилось квитків: 153
26 грудня, 19:00, субота
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)
Купити квитки Залишилось квитків: 156

Про подію

Перед Новим роком так хочеться скоріше опинитися в казці і душевно провести вечір з коханою людиною або з сім'єю. Концерт "новорічні хіти" - саме те, що потрібно для вас!
 
2 години новорічного настрою! Добірка улюблених святкових джазових стандартів і новорічно-різдвяних шлягерів, на яких виросло не одне покоління!  Всесвітньо відомий український "Щедрик", музика з новорічних фільмів і звичайно авторські композиції зроблять вечір незабутнім!
 
Дует видатного піаніста, джазового композитора і автора дев'яти виданих альбомів Павела Ігнатьєва і вокалістки, актриси, лауреата міжнародних джазових фестивалів Катіко Пурцеладзе можна сміливо назвати найніжнішим джазовим дуетом країни! Їх пісні наповнені красою, чуттєвістю і легкістю, так необхідної всім, хто хоче відчувати справжні емоції в музиці.
Чарівним доповненням музичного вечора стане Художня водна анімація у виконанні Ангеліни Золотої! Яскрава атмосфера кольору і зачаровують водні візерунки подарують вам незабутню палітру відчуттів. На ваших очах оживуть найяскравіші новорічні картини! 
 
Приходьте і оцініть музику, зігріваючу в лютий мороз, снігову музику, яка дарує затишок і відчуття свята!