Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Nightwish

14 вересня 2021, 20:00, вівторок

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 29 ТРАВНЯ 2020 20:00 НА 14 ВЕРЕСНЯ 2021 20:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
В Києві виступлять монстри симфонічного року — всесвітньо відомий гурт Nightwish, який включив Україну у програму свого Світового турне-2020. Така маленька північна країна як Фінляндія подарувала нам не одну світову зірку, чия музика з терпким присмаком ночі полонить наші серця. Варто лише згадати Poets Of The Fall, HIM, The Rasmus. Але Nightwish — без перебільшення, одна й з найпопулярніших фінських команд в усьому світі. І в Україну вони їдуть не одні, а з ще одним молодим фінським гуртом — Beast In Black.
 
23 роки тому гурт з маловідомого міста Кітее розпочав свій шлях до світової слави і згодом зробив неймовірне — примусив мільйони людей з різних країн захопитися симфо-роком. Nightwish -це синонім важкої музики для шестимільйонної країни на півночі Європи. І синонім якісної музики для численних прихильників по усьому світові. Це 9 мільйонів проданих копій альбомів, один мільйон з яких припадає на рідну Фінляндію. Це перші місця у національних чартах і постійна присутність в топ-50 американського чарту Billboard. Це неймовірні пісні, які знають в усьому світі і неповторна атмосфера живих виступів. Nightwish — це побажання на ніч, де все тільки починається, і якої чекає вся країна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Nightwish відбудеться 14 вересня 2021, 20:00, вівторок в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+