Спектакль "Несравненная"

29 листопада 2017, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В ролях: Светлана Пермякова, Георгий Мартиросян, Жан-Даниэль, Ольга Битюцкая, Дмитрий Малашенко, Ирина Иваней, Наталия Пелипенко, 
а так же Наталия Петрожицкая - солистка оперы Большого театра
История жизни знаменитой американской певицы Флоренс Фостер Дженкинс.
 
Несмотря на полное отсутствие вокальных данных, эта удивительная женщина пользовалась у публики невероятной популярностью. Критики нещадно ругали ее, но билеты на выступления безголосой артистки разлетались с бешеной скоростью, изрители были готовы переплачивать в несколько раз ради того, чтобы побывать на концерте.
 
Современники называли Дженкинс самой великой плохой певицей всех времен и народов. Между тем у Дженкинс всегда было множество фанатов, и не сказать, что это были люди, которые вообще ничего не понимали в музыке. Поклонниками Флоренс были знаменитые Энрико Карузо и Пол Кортер.
«Люди могут говорить, что я не могу петь, но никто не скажет, что я не пою», – говорила сама Дженкинс.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Спектакль "Несравненная" відбудеться 29 листопада 2017, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+