Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Перший фільм Чарлі Чапліна, знятий, коли вже кілька років існувало кіно зі звуком. І саме ця кінострічка стала його улюбленою серед всіх робіт режисера.
 
«Вогні великого міста» - перша робота Чарлі Чапліна, випущена вже в звукову еру, через що картина зіткнулася з надзвичайним тиском. Однак вплив в Голлівуді дозволило Чапліну залишитися вірним собі і випустити фільм німим. Можливо, тому картина «Вогні великого міста» стала для нього улюбленою роботою. Ця стрічка незмінно входить в рейтинги найкращих романтичних комедій, а в 1991 році була включена в список фільмів, обраних Національною радою США з безпеки фільмів для зберігання в Бібліотеці Конгресу.
 
На тлі комедійного сюжету фільми Чарлі Чапліна наповнені глибоким змістом. Картина «Вогні великого міста» пройнята тонкої філософією і моральними цінностями.
 
Сліпа дівчина і її бабуся, ексцентричний мільйонер і його слуга, боксер і бродяга. Череда випадкових зустрічей, які стали невипадковими. Ключова сцена з квітами, знята тільки з 342-го дубля і боксує Чарлі Чаплін (хоч до в'язниці його герой потрапить не через бійку). І, звичайно, фінал - комусь він здасться смішним, кого-то змусить сумувати - але точно нікого не залишить байдужим.
 
Перенестися в епоху німого кіно допоможе акомпанемент Павла Ігнатьєва. Павло - джазовий піаніст і композитор, автор 9-ти сольних альбомів, володар класичної техніки гри на фортепіано. Свою майстерність він відточував в «моцартівська академії» і на спецкурсах Ганноверської вищої школи музики і театру.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста відбудеться 17 лютого 2019, 20:00, неділя в Київський будинок Архітектора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+