У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт пам'яті Віктора Шпортько «Недоспівана мелодія»

25 листопада 2014, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

25 листопада в Києві пройде вечір пам’яті Віктора Шпортька «Недоспiвана мелодія». Цей співак без сумніву є легендою для радянської та української пісні. Загинувши через трагічну випадковість, він все ж залишив свої прекрасні пісні на пам’ять. Концерт пам’яті Віктора Шпортька «Недоспiвана мелодія» пройде за участю найближчих його друзів і колег.
 
У цей вечір пам’яті «Недоспiвана мелодія» на сцені Жовтневого палацу в Києві прозвучать найвідоміші і знайомі багатьом людям пісні від імені самих різних учасників заходу. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Концерт пам'яті Віктора Шпортько «Недоспівана мелодія» відбудеться 25 листопада 2014, 19:00, вівторок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.