У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Не будіть сплячого собаку"

3 жовтня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

у Freedom Hall (Фрідом Хол) відбудеться англійська детективна вистава “Не будіть сплячого собаку” в Києві. Отже, ми у старій добрій Англії, в дуже порядному товаристві. Саме у такому оточені можна знайти чимало “скелетів у шафі”. Подвійне дно тут є у кожній душі. І варто лише потягнути за мотузочку, неодмінно притягнеш цілий клубок таємниць і протиріч.
 
Англійська детективна вистава
 
Розплутати цю історію детективу доведеться на очах у наших глядачів. Чи навіть за їхньою  допомогою. Отже, беремося до роботи! Буде гостро, цікаво та гаряче. Адже все добре, поки собака спить. Але один необережний рух і крихка рівновага буде порушена назавжди. І ще невідомо, у кого з героїв виявляться гостріші зуби!
 
Куди піти в Києві? На виставу “Не будіть сплячого собаку”!
 
- Інтригуючий сюжет
- Відомі українські актори
- Злочин і кара
 
Пропонуємо вечерю за спеціальним театральним меню
Працюємо відповідно до вимог МОЗ

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Не будіть сплячого собаку" відбудеться 3 жовтня 2021, 19:00, неділя в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+