NDT 2. Nederlands Dans Theater

13 квітня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Головна сучасна балетна трупа світу NDT - в Україні
 
Один вечір і 4 балету від 5 провідних хореографів сучасності. 13 квітня в МЦКМ Жовтневий виступить трупа Нідерландського Танцювального Театру - NDT 2
 
«Трупа NDT 2 - це окремий феномен в світі хореографії», - THE INDEPENDENT
 
«П'яти хвилин достатньо, щоб зрозуміти: ця трупа - одне з семи чудес хореографічного світу», - Le Figaro
 
«Якщо в цьому році ви зможете подивитися лише один єдиний спектакль - вибирайте NDT, що не промахнетеся», - The New York Times
 
«Кожен раз, коли трупа NDT 2 виходить на сцену, всі завмирають в безмовному захопленні перед танцюристами, які можуть впоратися з будь-яким завданням, поставленим їм видатними хореографами», - The Herald
 
Історія Нідерландського танцювального театру (NDT) почалася в середині минулого століття, і за 59 років учасники театру перетворили його в національне надбання країни. Він базується в місті Гаага, але щороку гастролює по світу, представляючи свої постановки в Європі, Азії, США та Австралії. Щорічно його спектаклі відвідують понад 115 000 глядачів.
 
Сьогодні репертуар театру нараховує понад 600 постановок від таких іменитих балетмейстерів, як Іржі Кіліан, Ханс ван Манен, Сіль Леон, Пол Лайтфут, Крістал пайти, Едвард Клюг, Олександр Екман і Марко Гёке. Саме вони і десятки видатних запрошених хореографів зуміли створити унікальний симбіоз хореографії, візуальних мистецтв, музики, світла і декорацій.
 
NDT 2 - молода трупа Netherlands Dans Theater, в складі якої танцівники, представляють постановки кращих світових хореографів і можуть розкрити свій потенціал. Балансуючи на гранях танцювальних жанрів вони щорічно створюють нові витки і напрямки у розвитку танцювального мистецтва.
 
Незважаючи на розписаний на три роки вперед графік, в рамках світового туру в 2019-м NDT 2 вперше побачить Україна, на сцені МЦКМ Жовтневий будуть показані постановки від кращих хореографів сучасності:
 
Марко Гёке
 
Поява німецького хореографа Марко Гёке сприймається як одне з найгучніших хореографічних відкриттів XXI століття. За десять років роботи хореографом в Штутгарту балеті і балеті Скапіні в Роттердамі, Гёке створив 45 постановок. У 2015 році був номінований на датську танцювальну премію Zwaan за «Найбільш вражаючу хореографію» для NDT 1. У той час як робота Midnight Raga для NDT 2 принесла йому Zwaan в категорії «Найбільш вражаючий танцювальний продакшн». Постановка, яку Геке незабаром представить українській аудиторії - Wir sagen uns Dunkles - в 2018-му була відзначена міжнародним танцювальним фестивалем Benois de la danse. Музика - Placebo, Шнітке, Шуберта.
 
Ханс Ван Манен
 
Легендарний голландський хореограф, на рахунку якого 120 балетів. 60 з них - для Нідерландського Танцювального Театру. Успіх балетмейстера відзначений десятками нагород, серед яких і премія «Еразм» за внесок в розвиток європейської культури. До 35-річчя кар'єри Ханса Ван Манена королева Нідерландів вручила йому лицарський орден Оранских-Нассау, а до його 75-річчя йому було присвоєно звання командора Ордена Нідерландського лева. Українській публіці він представить балет Simple Things.
 
Едвард Клюг
 
Румунський хореограф і керівник Національного театрі Словенії, Марібор, який давно полюбився світовій публіці своїми знаменитим творами Radio and Juliet і Quatro на музику Radiohead і Мілко Лазара. Але на цей раз в Україні хореограф презентує свою нову постановку Mutual comfort, яка стала справжнім проривом в рамках співпраці Едварда з NDT 2.
 
Сіль Леон і Пол Лайтфут
 
Танцівниця з Іспанії та її партнер - британець Пол Лайтфут пройшли багаторічну історію в NDT. Разом вони виграли нагороди танцювальних фестивалів Benois de la Danse і нагороди The Herald`s Archangel. Хореографічний дует створив близько 50 творів, а NDT отримав звання одного з найбільш креативних і самобутніх танцювальних театрів в світі.
 
Уже в 2020-м, під кінець 60 сезону, Пол і Сіль планують залишити свій пост в NDT, тому весною 2019-го українські глядачі стануть свідками не тільки видовищного вистави Signing Off, але і кінця цілої епохи в світі сучасної хореографії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

NDT 2. Nederlands Dans Theater відбудеться 13 квітня 2019, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+