У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюнхгаузен

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі ляльок на Лівому березі Дніпра відбудеться прем'єрна вистава "Мюнхгаузен" у Києві! На перший погляд цей герой весь час розповідає небилиці. А може, саме він намагається сказати всім нам правду про життя? Дорослий та дитячий одночасно, філософський мюзикл "Мюнхгаузен" спробує дати відповідь на це питання. Але кожен має свою.
 
Олень та дерево, риба та корабель, прогулянки в космосі та польоти на ядрі. Реальність та фантазія не мають меж, а межа між ними надто тонка. Нове уявлення про мир та мистецтво лялькового театру чекають на вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Мюнхгаузен відбудеться 6 лютого 2022, 17:00, неділя в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+