Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мюнхаузен

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі ляльок на Лівому березі Дніпра відбудеться прем'єрнf вистава "Мюнхгаузен" в Києві! На перший погляд, цей герой весь час розповідає небилиці. А може саме він намагається сказати всім нам правду про життя? Дорослий і дитячий одночасно, філософський мюзикл "Мюнхгаузен" спробує дати відповідь на це питання. Але у кожного вона буде своя.
 
Олень і дерево, риба і корабель, прогулянки в космосі і польоти на ядрі. Реальність і фантазія не мають кордонів, а грань між ними дуже тонка. Нове уявлення про світ і мистецтві лялькового театру чекають вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Мюнхаузен відбудеться 5 вересня 2021, 17:00, неділя в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+