Спектакль "Муж моей жены"

15 грудня 2018, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Муж моей жены»
Комедия по пьесе Миро Гаврана
Режисер: заслуженный артист Украины  Валерий Астахов  
Худ. руководитель: народный артист Украины  Евгений Паперный 
Продюссер: Олег Шпанчук  
В ролях: 
заслуженная артистка Украины  Олеся Жураковская 
народный артист Украины Владимир Горянский 
заслуженный артист Украины  Дмитрий Лаленков 
 
Давно не видели по-настоящему ярких комедий? Значит, Вы пришли по адресу. «Муж моей жены» именно тот спектакль, который своей непосредственностью заставит Вас забыть обо всем (так, что не забудьте выключить утюг перед выходом из квартиры). 
Представьте только, Вы готовите обед, стираете. И все это с неестественным вдохновением в связи с приездом Вашей любимой. Вдруг в  дверь звонит незнакомый мужчина, который выдает себя за родственника Вашей второй половины, о существовании которого Вы впервые узнали.. Выясняется, что он действительно родственник.                                                                                                             
           Он… МУЖ ВАШЕЙ ЖЕНЫ. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Спектакль "Муж моей жены" відбудеться 15 грудня 2018, 19:00, субота в Центр культури і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+