Харківський театр Новая сцена". Вистава "Муж на час"

Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:50
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Про подію

«МУЖ НА ЧАС». Романтична комедія.
 
Гастролі Харківського театру «Новая сцена»!
 
Що рухає цим світом? Любов, секс? Що робити, коли ваш обранець - не єдиний на світі? І, як виявляється, ви у нього теж не одна. Все переплелося в цьому закрученому і пікантному сюжеті: чоловіки, дружини, коханці, коханки ... Як вибратися з плутанини?
 
Допомогти може лише стороння людина. Нехай це буде декоратор, який вирішив врятувати жіночу честь. Як же до речі, що колись він був актором. Всього кілька репетицій - і новоспечений «чоловік» вже готовий зіграти свою головну роль - чоловіка господині дому. І начебто все як по маслу, але тут несподівано з'являється справжній чоловік! Що станеться? .. Розв'язка сюжету бомбезна! Це потрібно бачити!
 
Шекспірівські пристрасті, іскрометний гумор, запальні танці з пікантними елементами стриптизу, яскраві декорації і гротескні образи створюють особливу атмосферу романтичної комедії.
 
У нас вийшло створити унікальне театральне блюдо під назвою «Муж на час». Приходьте на дегустацію!
 
Актори:
Джейн Пауер - Наталя Іванська
Джек Пот - Сергій Дзялік
Мері Трешмен - Ольга Солонецька
Творці вистави:
Художник - Олександр Абманов
Хореограф - Майя Бершова
Режисер - Микола Осипов
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Харківський театр Новая сцена". Вистава "Муж на час" відбудеться 9 березня 2020, 19:00, понеділок в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

7 березня, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 119
Питання? Відповідь!
+