Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Харківський театр Новая сцена". Вистава "Муж на час"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«МУЖ НА ЧАС». Романтична комедія.
 
Гастролі Харківського театру «Новая сцена»!
 
Що рухає цим світом? Любов, секс? Що робити, коли ваш обранець - не єдиний на світі? І, як виявляється, ви у нього теж не одна. Все переплелося в цьому закрученому і пікантному сюжеті: чоловіки, дружини, коханці, коханки ... Як вибратися з плутанини?
 
Допомогти може лише стороння людина. Нехай це буде декоратор, який вирішив врятувати жіночу честь. Як же до речі, що колись він був актором. Всього кілька репетицій - і новоспечений «чоловік» вже готовий зіграти свою головну роль - чоловіка господині дому. І начебто все як по маслу, але тут несподівано з'являється справжній чоловік! Що станеться? .. Розв'язка сюжету бомбезна! Це потрібно бачити!
 
Шекспірівські пристрасті, іскрометний гумор, запальні танці з пікантними елементами стриптизу, яскраві декорації і гротескні образи створюють особливу атмосферу романтичної комедії.
 
У нас вийшло створити унікальне театральне блюдо під назвою «Муж на час». Приходьте на дегустацію!
 
Актори:
Джейн Пауер - Наталя Іванська
Джек Пот - Сергій Дзялік
Мері Трешмен - Ольга Солонецька
Творці вистави:
Художник - Олександр Абманов
Хореограф - Майя Бершова
Режисер - Микола Осипов
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Харківський театр Новая сцена". Вистава "Муж на час" відбудеться 9 березня 2020, 19:00, понеділок в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.