Вистава "Моя колишня - королева"

28 лютого 2019, 19:00, четвер

Про подію

Вистава «Моя колишня - Королева»
Якщо розмовляють двоє чоловіків, то вони, зазвичай, обговорюють справи. А якщо про щось захоплено щебечуть дві жінки – вони точно пліткують… але це не зовсім так! 
 
Всі ми, і чоловіки, і жінки, інколи не знаходимо спільної мови.
 
Зазвичай жінки люблять побалакати, тільки от більшість  чоловіків в цьому плані нічим не кращі. Чоловіки були  базіками з самого початку. Не дарма ж з давніх-давен були поширені різні клуби, куди ходили тільки чоловіки для того, щоб покурити люльку і  обговорити всі наболілі проблеми.  Між нами... знаєм ми ці наболілі проблеми!))
 
Отже, ми продовжуємо тему чоловічих комедій про відносини з прекрасною половиною людства, обговоримо всі слабкі і сильні сторони взаємин «Ем і Жо».
 
Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони ... щоб зуміти посміятися над своїми  слабкостями! А ось посміятися, це ми любимо! 
 
Наприклад, ви дізнаєтеся, чому в журналах не пишуть статті про те, як задовольнити чоловіка. 
 
Як, зовсім несподівано для себе, чоловіки потрапляють під каблук, а також  ви отримаєте майстер-клас «Як тримати оборону на всі випадки життя» та багато іншого ...
 
Життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру  Артема Новікова, Юрія Громового і Віталія Сердитова в чоловічій комедії «Моя колишня - Королева». 
 
І як завжди, в кращих традиціях театру, у виставі пролунає жива авторська музика. 
 
Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на 
 
виставах  київського молодіжного театру «Дивнi люди»!
      

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Моя колишня - королева" відбудеться 28 лютого 2019, 19:00, четвер в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+