Інформація щодо обмеження масових заходів!

Михайло Грицкан. «Наше кохання»

Всі квитки продані

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 7 ТРАВНЯ 2020 19:00 НА 7 ЖОВТНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
7 жовтня 2020 года в Жовтневому палаці в Києві відбудеться концерт Михайла Грицкана в Києві з концертною програмою «Наше кохання». Творчість заслуженого артиста України Михайла Грицкана знають і люблять не тільки жінки, а й чоловіки. Адже він володар неймовірно сильного голоса та душевної манери виконання, яка не залишає байдужим усіх, хто почує пісні Михайла Грицкана.
 
В своїх композиціях артист вміє бути неймовірно різним. Складний, агресивний, ніжний, романтичний, простий і безкомпромісний водночас — все це Михайло Грицкан, чий тембр та енергія підкорили не лише численних прихильників, а й верхні щаблі музичних хіт-парадів.
 
Концерт «Наше кохання»
Нова концертна програма «Наше кохання» — це унікальна можливість почути вже відомі хіти і нові пісні виконавця. Це буде незабутня зустріч!
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Михайло Грицкан. «Наше кохання» відбудеться 7 жовтня 2020, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.