Михайло Грицкан та друзі / В.Висоцький «Я конечно, вернусь…»

25 січня 2020, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

25 січня 2020 року у Жовтневому палаці в Києві відбудеться концерт-триб ’ют «Я, конечно, вернусь…» Михайла Грицкана та друзів на честь Дня народження актора та співака Володимира Висоцького. Михайло Грицкан був на живому концерті Володимира Висоцького і саме його вважає своїм творчим натхненником. Адже Висоцький — автор понад 600 пісень і віршів, і кожен слухач міг впізнати в героях цих творів себе.
 
Концерт-триб’ют «Я, конечно, вернусь…» Висоцького
Улюблені пісні великого артиста прозвучать у виконанні Михайла Грицкана та гуртів «Фата Моргана», HIGH UP 5, Олександра Яременка та ін. Головне завдання тут — не досягти максимальної схожості у виконанні, а навпаки — розкрити власне бачення пісень Висоцького, виконати їх у власному супроводі та аранжуванні.
 
Творчість Висоцького буде цього вечора буквально в повітрі. Адже усі ми любимо й знаємо людину, яка була кумиром і символом цілого покоління та уособленням справжньої волі і свободи в часи тоталітаризму.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Михайло Грицкан та друзі / В.Висоцький «Я конечно, вернусь…» відбудеться 25 січня 2020, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+