Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Господин Хороший. Михайло Єфремов

23 листопада 2020, 19:00, понеділок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 4 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 23 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
04 квітня 2020 року в Жовтневому Палац м. Києваі відбудеться концерт проекту «Господин хороший», під час якого Михайло Євфремов виступить з програмою «Гавновопрос» і прочитає вірші поета Орлуші.
 
Історія проекту «Господин хороший»
«Господин хороший» — це спадкоємець проекту «Поєт и гражданин», у якому Михайло Єфремов читав актуальну політичну сатиру сучасного російського публіциста і поета Дмитра Бикова. Після закриття цього формату, автори розпочали співпрацю з телеканалом «Дождь». Концепція «Господин хороший» полягала у тому, що Михайло Єфремов читав сатиру щодо 6 найбільш актуальних подій тижня. Це були не лише пародії на твори класичної літератури, а й пісні, шансон, куплети та інше. Разом з Єфремовим ці твори виконував і музикант Вася Обломов. Авторами, окрім Обломова, були Дмитро Биков и поет Андрій Орлов (Орлуша)
 
Під час концерту «Гавновопрос» в Києві Михайло Єфремов прочитає саме твори Орлуші, який вже неодноразово публічно озвучував свою різку позицію щодо анексії Криму та відносин між Росією та Україною. Проте глядачі не залишаться цього вечора без улюблених хітів Дмитра Бикова у виконанні Михайла Єфремова.
 
«Поэт и гражданин» краще:
 
Новый закон джунглей
Путин и мужик
Гляжу в озера Сирии
Двадцать лет — ни хрена нет
Хій (украинский рэп)
Великий стих о великом кине
Проекти за участю Бикова і Єфремова — це завжди блискуче шоу, сповнене гострою сатирою, тонким розумінням теми і влучними висловлюваннями. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Господин Хороший. Михайло Єфремов відбудеться 23 листопада 2020, 19:00, понеділок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+