Metallica Best Hits Tribute Show. Scream inc.

7 квітня 2017, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В программе концерта - все любимые песни легендарной группы «Metallica» и не только.

Группа была основана в 2008 году и до весны 2013 называлась Y-axis. Именно это название за четыре года нашумело как лучшая Metallica-трибьют команда на пост советском пространстве. За период существования группы было сыграно многочисленное количество концертов на территории стран Восточной Европы. Достаточно частые изменения в составе коллектива заставляли останавливаться для поиска новых людей и переоценки ценностей и планов на будущее, что привело к переименованию группы и ориентирования творчества на свой материал, над чем Scream Inc. сейчас упорно работает. Но ребята также не забывают о тех, кто вдохновил их на занятия музыкой - Великую группу Metallica.

Каждый концерт «Scream Inc.» пронизан сногсшибательной энергетикой и ни с чем не сравнимым драйвом. Музыканты как будто стремятся превзойти самих себя, с каждым разом поднимая планку профессионализма все выше и выше.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Metallica Best Hits Tribute Show. Scream inc. відбудеться 7 квітня 2017, 20:00, п’ятниця в клуб Sentrum. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+