Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мелодії нашого натхнення

13 травня 2021, 19:00, четвер
У продажу залишилось 76 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Тривалість
01:40
Бронь На касу
48
годин

Про подію

20 вокальних тріумфів – рівно стільки композицій концертної програми «Мелодії нашого натхнення», які, кожна - свого часу, сформували основу успіху і широкого визнання хору, стали коронними номерами улюблених глядачем програм і театралізованих дійств.
 
Простір цієї антології спирається на приголомшуюче репертуарне різноманіття і багатожанровий досвід наших мистецьких прагнень. Але вибрати і вкласти в один концерт два десятки, з понад десятитисячного корпусу композицій, що хор напрацював протягом 27 років свого творчого поступу – завдання непросте. Адже представлені композиції різні за манерою, стилем, мистецьким ранжиром. Але є те, що всіх їх беззаперечно поєднує – «видатний, блискучий успіх, перемога; торжество», а одним словом – тріумф.
 
Запрошуємо, друзі, насолодитися двадцятьма нашими тріумфами!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Мелодії нашого натхнення відбудеться 13 травня 2021, 19:00, четвер в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+