У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Мегери"

8 березня 2021, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Твоє обличчя нагадує маску з давньогрецької комедії, і рот, як у дохлого бобра», – фраза однієї з героїнь цього несподіваного і яскравого спектаклю. Суперечка стає все більш злою: «І якщо шви за вухами лопнуть, то ніс полетить і кого-небудь вб'є».
 
Думаєте, це діалог двох древніх консьєржок? Може, сварка на ринку? Або старіючі повії посварилися між собою?
 
Здивуєтеся, але це – розмова двох зірок Голлівуду 60-х, двох легендарних актрис на ім'я Рут і Мілдред, які на схилі літ вирішили повернути собі любов шанувальників, знявшись у фільмі жахів.
 
Хочете дізнатися, хто з них переможе в поєдинку? Маєте намір з головою пірнути в атмосферу суворих закулісних буднів? Ми вам це влаштуємо.
 
У «Мегерах» вічні суперниці битимуться не на життя, а на смерть.
 
Є, щоправда, одна поправка: фемінітів тут недоречний, адже в нашому театрі їх ролі виконуватимуть чоловіки – і це буде чудово!
 
Насолоджуйтеся!
 
Пропонуємо вечерю за спеціальним театральним меню
 
Працюємо відповідно до вимог МОЗ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Мегери" відбудеться 8 березня 2021, 19:00, понеділок в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+