У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Maurizio Bignone "Inner Reflections". Solo Piano Concert

У продажу залишилось 529 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 700 грн
Бронь
2
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 15 ТРАВНЯ 2022 19:00 НА 12 ТРАВНЯ 2023 19:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

 

 
Національна музична академія ім. П.І. Чайковського запрошує на сольний фортепіанний концерт італійського композитора та піаніста Мауріціо Біньоне (Maurizio Bignone) «Внутрішні роздуми» у Києві. Музична творчість автора не фіксується на академічному виконанні, а охоплює широкий спектр різноманітних стилів: від сучасної класики до мінімалізму. Втім, різноманітності допомагає досягти і те, що Мауріціо не боїться йти на ризик та експериментувати зі своєю музикою.
 
Але навіть у його сміливих експромтах вгадується спільна канва, мелодійний малюнок, який стає основою для всього, що створює цей талановитий художник.
 
Концерт-розмова піаніста
 
Композитор представить нам свою нову програму Inner Reflecions, в якій є місце майже щоденниковій рефлексії та інтимному діалогу зі своїм слухачем. Сторінки цього щоденника, повного глибоко особистих спогадів і переживань, відкриються у мелодіях, які виконає Maurizio Bignone на клавішному інструменті. Однак на цих сторінках будуть не лише ноти. Сам зошит, в який Мауріціо під час карантину записував свої переживання та роздуми, стане частиною концерту.
 
Читання цих насичених записів чергуватиметься з голосом фортепіано, щоб краще передати відтінки та деталі малюнка бурхливого внутрішнього діалогу автора. Де послухати роздуми талановитого піаніста у Києві? На сольному концерті Мауріціо Біньоне!
 
  • Щоденникові сторінки під музику
  • Надзвичайно виразний формат
  • Блискучий сучасний композитор

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Maurizio Bignone "Inner Reflections". Solo Piano Concert відбудеться 12 травня 2023, 19:30, п’ятниця в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

14 травня, 19:00
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка ціна: від 670 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 673

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"