Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Майстер і Маргарита"

17 квітня 2021, 16:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Жовтневому Палаці відбудеться вистава «Майстер і Маргарита» в Києві за відомим романом Михайла Булгакова. Режисер вистави – керівник театру «На Юго-Западе» Валерій Беляковіч. У ролі Маргарити – народна артистка України Ольга Сумська. Вистава «Майстер і Маргарита» за участю Ольги Сумської вже здобула прихильність багатьох глядачів у різних містах. Вся містична частина вистави – це сни поета Івана Бездомного, які він бачить у психіатричній лікарні ім.Леніна. У постановці присутні і Гелла, і кіт Бегемот, Майстер і,звичайно, Воланд. Проте, відрізнити фантастичне від справжнього доволі складно. Як складною є і втілення твору Булгакова на сцені.
 
Вистава за участі Ольги Сумської
Втім, режисеру вдалося передати не тільки атмосферу Москви 30-хх років, а й усю абсурдність тодішнього суспільства: життя в умовах тотальної брехні, терору, страху та нерозуміння що є добро, а що є зло.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Майстер і Маргарита" відбудеться 17 квітня 2021, 16:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+