У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МАШИНА ВРЕМЕНИ

Продаж тимчасово призупинено

Про подію

ТУР «50 РОКІВ" МАШИНЕ ВРЕМЕНИ "» - В УКРАЇНІ!
 
Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх так само довго, як пам'ятаємо самих себе. Тому часом сприймаємо, як належне. Але ж насправді це диво! Чи багато ви знаєте гуртів, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки й живуть... До того ж, це справжні п’ятдесят. Не той випадок, коли музиканти “сяяли” кілька років у 70-х, потім довгі роки знати один одного не знали, а на честь ювілею зустрілись, щоб “зрубати по-легкому” – ні! Всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах. До того ж, це творчі п’ятдесят. Не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують "а що, вони ще живі?".
 
Одного разу засяявши на Олімпі, гурт нікуди з нього не зникав. У 2014 році про них було не менше розмов, ніж в 1974 і 1984. У їхній концертній програмі пісні з 1976 поєднуються з піснями з 2016 – і публіка разом із гуртом співає їх. Це дійсно гурт, а не лідер та “статисти”. Вся трійка – Андрій Макаревич, Олександр Кутіков та Валерій Єфремов – не розлучаються вже сорок років. Разом з ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал) і Олександр Дитковский (труба, тамбурин, бек-вокал).
 
Але і більшість колишніх учасників – не випадкові фігури, що промайнули в історії колективу на рік-два, а повноправні співавтори легенди, яскраві особистості, які залишили по собі яскравий слід. Так, це трохи схоже на мильну оперу, але історія не може будуватися навколо одного героя, в ній завжди поєднується декілька сюжетних ліній. Це "Машина Времени". І зараз в її історії починається нова частина. Весь ювілейний рік проходить в гастрольному турі, найбільш амбітному в історії гурту. Пригадуються вісімдесяті, коли команда давала двісті концертів на рік. Або кінець дев'яностих з навколосвітніх туром на честь тридцятиріччя...
 
Зараз планується дещо ще більш грандіозне. З концертами не тільки в Європі, а також із виступами на п'яти континентах. І вже зараз зрозуміло, що подорож триватиме до кінця 2020. І, звичайно, особливе місце в турі займає Україна. "Машина" вперше приїхала сюди на початку 80-х – і з того часу, здається, не було і року, коли музиканти не виступали б тут. Всі разом, або з сольними проектами. Енергія української публіки, її любов та емоційна щедрість – це те, заради чого хочеться повертатись знову і знову! І в 2022 році гурт знову знайде, чим вас здивувати. Українське крило ювілейного туру «Машины Времени» включає в себе ... концертів:
 
Зі сцени лунатимуть пісні всіх часів – з початку 70-х до нашого часу. І ті, які прописані у нас в ДНК. І ті, що музиканти ще не написали, а ми ще не чули. До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

МАШИНА ВРЕМЕНИ відбудеться 11 листопада 2022, 19:30, п’ятниця в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

7 листопада, 19:00
Харків Палац Спорту ціна: від 599 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1508

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+