У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Маруся Чурай

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі оперети в Києві відбудеться оперета за мотивами епосу видатної української поетеси Ліни Костенко «Маруся Чурай». В основу твору покладена відома українська балада «Ой не ходи Григорій ...».
 
Маруся Чурай - дівчина, яку засудили до страти за вбивство улюбленого Григорія, який її зрадив. Однак насправді отруту вона готувала для себе, не в змозі пережити цю зраду. А Гриша випив отруту випадково. Однак судді не знають жалості і навіть мова Івана Іскри не може переконати суддів. Тоді він вирушає до гетьмана - просити за Марусю.
 
Оперета за мотивами твору Ліни Костенко
 
Маруся чекає кару три дні і весь цей час як би сповідається про своє життя. Змучена і знесилена Маруся хоче якомога швидше прийняти смерть і таким чином звільнитися. Але за мить до страти приходить наказ звільнити дівчину. Після всіх випробувань Маруся вирушає до Києва. По дорозі вона бачить всю красу рідної землі і разом з тим - нищівні наслідки війни. Це затьмарює особисту трагедію Марусі і вона починає розмірковувати про долю Батьківщини. В опереті використовується оригінальна музика і автентичний спів, а тема твору робить його актуальним і близьким сучасному глядачеві.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Маруся Чурай відбудеться 19 лютого 2022, 19:00, субота в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+