Інформація щодо обмеження масових заходів!

Мария Стюарт

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Марія Стюарт» - історична драма, класика польської літератури Юліуша Словацького в перекладі з польської Максима Рильського на сцені культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії.
Інтригуюча історія про пристрасті, страждання і болючі помилки королеви Марії Стюарт, які в кінцевому результаті призвели до втрати корони і королівської влади, а також до початку руйнації та втрати державної незалежності Шотландії. Можна абсолютно точно стверджувати, що в 1829 році двадцятирічний поет Юл. Словацький (1809-1849) написав цю п`єсу, як його розуміння причин занепаду і втрати незалежності Польщі наприкінці вісімнадцятого століття.


Режисер - постановник і керівник проекту - Микола Яремків.
Художник-сценограф - Микола Костюшко,
Художник по світлу і звукорежисер - Дмитро Левенко.
Дійові особи та виконавці:
Марія Стюарт, королева Шотландії - артистка Ірина Волошина,
Генріх Дарнлей, король, чоловік Марії - артист Дмитро Ленартович,
Дуглас, рицар і астролог - артист Анатолій Борисенко,
Риццьо, музикант, приятель Марії - артист Анатолій Маремпольський,
Нік, блазень Генріха - артист Леонід Кондратюк,
Граф Ботвел, коханець Марії - артист Вадим Діас.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Мария Стюарт відбудеться 21 лютого 2017, 19:00, вівторок в Києво-Могилянський театральний центр «Пасіка». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+