Вистава "Маленькі люди на великому ліжку"

13 березня 2020, 20:00, п’ятниця
Ціна: від 325 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

13 березня 2020 року у Freedom Hall в Києві відбудеться класична англійська комедія положень від Бернарда Шоу та театру «Візаві» -«Маленькі люди на великому ліжку». Так ось. В одному добропорядному англійському місті жили собі чоловік з жінкою та їхня сусідка. Чоловік з жінкою дуже хотіли дитину, але у них це ніяк не вдавалося. А сусідка дуже любила пікантні фото. І ось якось подружжя вирішило звернутися до фахівця з запліднення, якого надавала відповідна державна програма. А сусідка у той же день вирішила влаштувати собі приватну фотосесію. Та ці два добродії якось помилились дверима, але як порядні люди, одразу взялися за виконання своїх обов’язків. Тепер чоловіка і жінку будь-що намагаються сфотографувати, а сусідку…. Ну, ви зрозуміли.
 
Комедія Бернарда Шоу
На вас чекає неймовірно анекдотична комедія у виконанні акторів театру «Візаві», пікантний гумор та несподівані колізії сюжету. Ви будете здивовані, що за півтора століття змінилися лише технології фотографування і запліднення, а от люди лишилися ті самі, з тими ж пристрастями та страхами….

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Маленькі люди на великому ліжку" відбудеться 13 березня 2020, 20:00, п’ятниця в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+