Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Маленькі люди на великому ліжку"

8 жовтня 2019, 19:30, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

А ви вірите в випадкові збіги і в їх дивовижні результати? Наприклад, що випадково переплуталися книги, журнали або номера столиків в кафе або інші ситуації, коли не знаєш, сміятися чи сумувати ... Якщо вам дуже цікаво подивитися, як іноді випадковості можуть бути просто анекдотичним або навпаки, дуже філософськими, радимо обов'язково купити квиток на виставу «Маленькі люди на великому ліжку». Вас чекає чудовий, яскравий гумор, чудова гра акторів, цікаві костюми і декорації і прекрасна можливість посміятися від душі і подивитися на світ свіжим поглядом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Маленькі люди на великому ліжку" відбудеться 8 жовтня 2019, 19:30, вівторок в Caribbean Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+