Інформація щодо обмеження масових заходів!

МАЧЕТЕ в супроводі камерного оркестра Берліну

14 березня 2019, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Найзагадковіша група країни «Мачете» представляє ексклюзивне шоу: чуттєві і щирі композиції в супроводі камерного оркестру.
 
Пісні групи «Мачете», які несуть особливу філософію Моше Пінхас Малого, придбають індивідуальний і неповторний стиль звучання під керівництвом маестро МІХАЕЛЯ Цукернік.
 
«Сьогодні на наших концертах відбуваються чудеса. Ми говоримо про речі дуже високих, і в той же час близьких кожній людині. Це територія без вульгарності, без загравання, без зірковості.
 
Любов, сила, мрія і чиста енергія - це те, з чим люди повертаються в світ після нашого виступу.
 
"Ми віримо, що міняємо світ на краще. І ми знаємо, що робимо це разом з Вами. До зустрічі!" © Моше Пінхас МАЧЕТЕ

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

МАЧЕТЕ в супроводі камерного оркестра Берліну відбудеться 14 березня 2019, 20:00, четвер в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+