У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Любов без правил"

7 березня 2022, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любов та пригоди! Саме це робить наше життя цікавим і незабутнім. На які авантюри здатна жінка, щоб знайти кохання? Де шукати єдину чи єдину у сучасному вирі високих технологій та у вирі пристрастей?
 
Шановні товариші по службі! На найближчому корпоративі уважно придивіться до молодого красеня з акуратною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить уночі в кабінеті Босса? І навіщо напиватися до чортиків? І коли врешті-решт «Анечка купить кульки»?
Любовні ігри для дорослих та безшабашних закоханих. Романтична комедія Велика кількість сміху та гумору з фантастичним голлівудським фіналом!
 
Театр ВІЗАВИ завжди пропонує глядачеві ЕМОЦІЙНЕ меню. Регот і сльози гарантовані. На сцені діють справжні «живі» люди, яким не чужі пристрасть, ненависть, прихильність та емоційні зриви… І, разом з тим, вони галантні та вразливі, милі та зворушливі у своєму прагненні здобути просте людське щастя та любов.
 
У спектаклі зайняті актори кіно та телесеріалів. Ви, звичайно, легко дізнаєтесь про них.
Але що вони витворяють на сцені? - Такого навіть у кіно не дозволяють. Дві години гарного гумору, легкого флірту і пристрасного, безшабашного і всеосяжного кохання!
 
У ролях:
 
Тамара Морозова,
Євген Бельтюков,
Ірина Марчук,
Кирило Шевченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Любов без правил" відбудеться 7 березня 2022, 19:00, понеділок в Центральний будинок художника. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.