У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Любомир Мельник у Києві. Всеукраїнський тур!

12 жовтня 2022, 20:00, середа
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

ОГОЛОШЕННЯ МЕНЕДЖМЕНТУ АРТИСТА!
 
"На жаль, концерт Любомира Мельника перенесено на невизначений час. Дата 12 жовтня у Києві залишається поки ще умовною! З причин завантаженого концертного графіку Маестро у Європі, США, Канаді та світі, в тому числі для допомоги Україні. Є й інші причини, зокрема, фізична втома, шлях до України і надзвичайно важливої, особисто для Любомира Мельника, безпеки в Україні.
Як тільки з‘явиться точна інформація щодо концерту у Києві, то і тур в Україні стане можливим. Кожного особисто, хто придбав квитки онлайн, буде повідомлено за допомогою e-mail та SMS.
Більше інформації, відповідь на будь-які інші питання завжди можна отримати написавши у Messenger на fb.com/melnyk.lubomyr або у Direct instagram.com/lubomyr.melnyk"

Унікальна ТОП-подія у Києві, яку не можна пропустити! Всеукраїнський тур найшвидшого піаніста світу та композитора українського походження Любомира Мельника! Нові та улюблені композиції.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Любомир Мельник у Києві. Всеукраїнський тур! відбудеться 12 жовтня 2022, 20:00, середа в Будинок Кіно. Червоний зал. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.