Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Love is..."

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Як по особливому провести Свято всіх Закоханих ? Як зробити подарунок на День Закоханих так, щоб це було незабутньо та неповторно? Welcome to «LOVE IS»!!!
 
Ні, це не драма.
Натяк на комедію? АВЖЕЖ, але тільки для того, щоб бути з вами щирими….
 
Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три глибоко сховані таємниці, три абсолютно різні погляди на тендітне питання, що бентежить всі епохи - відносини між чоловіком і жінкою.
 
Що відбувається у свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що значить жіноче: «Як ти так міг?» Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»
 
Вистава «Love is…..» - це соковитий коктейль відвертих емоцій, чоловічий погляд на жінок, у всіх його абсурдних і смішних проявах, драма під маскою комедії, бо тільки так чоловіки можуть говорити відверто про свої почуття.
 
Це вистава, на котрій глядачі обіймаються, тримаються за руки, сміються, плачуть, ловлять «мурахів» по тілу, та саме головне розуміють, що таке «LOVE IS…..»
 
За мотивами творів «Паніка» Мікі Мюллюахо, «Що таке любов» Марса Калахана, «Марс і Венера» Джона Грея.
 
В ролях :
Богдан Адаменко
Іван Янченко
Сергій Аніпченко
Та красуні кабаре.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Love is..." відбудеться 10 лютого 2019, 19:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+