Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Lord of the Dance

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Всесвітньо відома легенда Ірландії «Lord of the Dance» в Києві! Неймовірне шоу «Небезпечні ігри» вже 19 листопада 2019 року у Палаці Україна!
 
«Lord of the Dance» - ірландський танцювальний колектив, що був створений більше 20-ти років тому талановитим хореографом Майклом Флетлі. 
 
Феномер танцювального світу – шоу, що гармонічно поєднує в собі традиційну ірландську чечітку, живу музику, сучасні технології світу голограм, акробатику та дивовижні сценічні костюми! Нові танцювальні постановки разом з вже успішними та улюбленими номерами, за участю молодих талантів хореографії, під незмінним керівництвом режисера та хореографа Майкла Флетлі та в супроводі неповторної музики від Жерара Фейхі! 
 
«Lord of the Dance» став найуспішнішим танцювальним шоу з аншлаговими турами в Європі та США. Диск з його записом став «платиновим» в Ірландії, Великобританії та Америці, «золотим» в Канаді та Австралії, з загальною кількістю проданих копій біьше 9 млн.
 
Не відмовте собі в задоволенні чути ритм свого серця як ірландську чечітку!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Lord of the Dance відбудеться 19 листопада 2019, 19:00, вівторок в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.