Quartet DEKRU. LIGHT SOULS

22 березня 2019, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

LIGHT SOULS від Quartet DEKRU – шоу, яке підкорило Европу
 
22 березня у Києві, Конгрес Хол (President Hotel) відбудеться  шоу Light Souls (Світлі  душі), яке завоювало любов і серця  європейських глядачів!
Його творці - Quartet DEKRU – талановитий і успішний колектив, який працює у жанрі пластичного  візуального театру. Артисти нині знаходяться  на гастролях в Італії, мають виступи у кращих театрах цієї країни, збирають захоплені відгуки. Light souls - це спектакль, який створює багату палітру людських почуттів, де сплелися найчистіші та найщиріші людські емоції; вистава виконується мімами із віртуозною пластикою і бездоганною акторською майстерністю. 
Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогоднішнє життя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Quartet DEKRU. LIGHT SOULS відбудеться 22 березня 2019, 20:00, п’ятниця в Президент готель. Зал Конгрес хол. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+