Інформація щодо обмеження масових заходів!

Второй чемпионат по Юмору «Лига Смеха». 1/4 финала

17 квітня 2016, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Второй чемпионат по Юмору «Лига Смеха», 1/4 финала 17 апреля 2016 года на сцене ДК КПИ.
 
Итак, второй сезон «Лиги смеха» стартовал, немного поменяв формат и став еще более масштабным и интересным. Теперь целых 14 команд принимают участие во втором сезоне Чемпионата Украины по Юмору. В рамках прошедшего ранее фестиваля семь членов жюри отобрали себе по две команды, над которыми взяли шефство до конца Чемпионата. Сергей Сивохо, Елена Кравец, Потап, Игорь Ласточкин, Антон Лирник, Юрий Горбунов и Ольга Полякова вместе с командами начинают борьбу за чемпионство в «Лиге смеха» 2016. 1/4 финала.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Второй чемпионат по Юмору «Лига Смеха». 1/4 финала відбудеться 17 квітня 2016, 19:00, неділя в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.