Інформація щодо обмеження масових заходів!

Лига Смеха - 2017. Вторая игра

7 березня 2017, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Лига Смеха - 2017» - 3й чемпионат Украины по юмору (игра вторая) 7 марта 2017 года на сцене МЦКиИ «Октябрьский дворец».
 
Весна обещает быть веселой! С новой дозой юмора, веселья и невероятным запасом новых шуток в Киеве начинается Третий чемпионат Украины по юмору «Лига Смеха - 2017».
 
Шутки на любой вкус: импровизация, литературный юмор, сценки, мимика комиков и харизма заставят «держаться за животы» зал в течение всего выступления. Ожидайте насыщенной борьбы за место в финале, необычного и яркого юмора. Команды, которые уже успели завоевать признание и любовь зрителей, подарят вам море эмоций и проведут со сцены мастер-классы в бою за первенство.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Лига Смеха - 2017. Вторая игра відбудеться 7 березня 2017, 19:00, вівторок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+