Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Группа "Ленинград"

15 травня 2014, 20:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

15 мая 2014 в Киеве состоится   концерт группировки Ленинград.  Эпатажный коллектив  Шнурова в полном составе снова сыграет большой концерт из проверенных  хитов и новых песен. 
 
Сергей Шнуров принял решение сыграть внеочередной концерт для киевлян как раз в то время, когда это особенно нужно и важно. Когда отменены десятки выступлений артистов разных музыкальных направлений – и Depeche Mode, и Алиса к нам пока -  по разным причинам -  не  приехали .
 
 А музыканты  Ленинград выйдут на сцену уже в мае. У этого концерта нет какой либо специальной идеологии, он  пройдет не «во имя» или «вопреки». Это просто хороший концерт. В этот раз – без традиционно масштабной рекламной кампании, без каких-либо дополнительных информационных поводов. 
 
 15 мая в клубе Stereo Plaza нас ждет 2 часа мечтательно-матерной лирики Сергея Шнурова,  которая рвет  и заживляет душу. Не пропустите.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Группа "Ленинград" відбудеться 15 травня 2014, 20:00, четвер в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+