У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Легенда про північне сяйво

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Ляльковому театрі на лівому березі Дніпра відбудеться романтичнf ляльковf вистава «Легенда про Північне сяйво». У світі існує легенда: коли Сонце і Місяць стають поруч Землі зароджується Велика Любов. І ось у часи, коли на землі ще жили Червоний та Чорний шамани, зустрілися хлопчик Тухкімус, якого присвятили Сонцю, та дівчинка Тухкімі, яка була присвячена Місяцю.
 
Але кохання поставило під загрозу життя всіх людей. Адже закохані не могли розлучитися на хвилину. Отже, Сонце не могло прийти на Землю і замінити Місяць. Над усім панувала ніч. І здавалося, що єдиний вихід – пожертвувати почуттями закоханих. Але хіба є на світі сила, сильніша за кохання?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Легенда про північне сяйво відбудеться 13 лютого 2022, 17:00, неділя в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+