Балет з живим оркестром "Лебедине озеро"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

       Балет — краса, грація, казка! Чарівний світ мистецтва, який, торкнувши душу людини одного разу, вже не залишає її. Про нього неможливо говорити, його потрібно дивитися і захоплюватися.
 
      26 січня 2020 р в Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського запрошуємо на живу магічну казку для дітей та дорослих «Лебедине озеро». Цього разу вразить не тільки приємна атмосфера реконструйованого затишного залу, але й масштаб самого дійства, адже на сцені консерваторії під живий супровід великого симфонічного оркестру, чи не вперше в Києві, — майже вся трупа Дніпро Опери. Це буде лише один показ у столиці перед гастролями по Европі, так що встигніть доторкнутися до прекрасного!!!
 
     В основі цього шедевру балетного жанру лежить старовинна легенда про зачароване озеро і прекрасну дівчину-лебідь. Це красива романтична казка про кохання та боротьбу добра зі злом, яка так необхідна сучасній постійно зайнятій людині. Колоритна музика П. І. Чайковського, що до сих пір зберігає свою таємницю і як завжди заворожує ліризмом, мелодійністю і поетичністю, живе єдине дихання симфонічного оркестру під керівництвом Назара Яцківа , солістів балету  Євгена Кучвара, Дмитра Васильєва, Екатерини Андриєнко, Світлани Лісняк та  трупи театру — зробить цей недільний вечір найнезабутнішим та гармонійним. Зворушлива історія кохання буде цікава як дорослим, так і дітям, яких таким чином можна долучити до високого балетного мистецтва. Подаруйте свято собі та Вашим близьким! Балет у трьох актах. Постановка Маріуса Петіпа в сучасній редакції А. Литвин.
 
Лібрето
Акт I
На свято повноліття принца Зігфріда збираються друзі. Вони веселяться і танцюють. Мати принца – Можновладна німецька принцеса — вітає сина і дарує йому арбалет. У загальному святкуванні принц не знаходить собі місця. Його переслідують передчуття любові. Настає вечір, темніє. Зігфрід бачить зграю білих лебедів, які пролітають неподалеку і, вражений їхньою красою, прямує за ними.
 
Акт II
Бал в замку Можновладної принцеси. Її син повинен вибрати собі наречену. Одна за одною перед Зігфрідом проходять молоді дівчата. Але жодна з них не зачіпає серце юнака, всі думки якого спрямовані до Одетти. У залі з'являється зловісна фігура лицаря. Це злий чарівник, який прийняв образ барона Ротбарта. З ним його дочка — Оділлія, схожа на Одетту. Обдурений цією схожістю, Зігфрід обирає своєю нареченою Оділлію, порушивши клятву Одетті. Зігфрід розуміє свою помилку і в розпачі прямує до лебединого озера.
 
Акт III
Берег озера. Дівчата-лебеді з тривогою очікують появи своєї подруги. З'являється Одетта і схвильовано розповідає подругам про зраду Зігфріда. Тепер ніщо неспромозі  їх врятувати. Вбігає Зігфрід. Він благає Одетту пробачити йому мимовільну зраду. Принц вступає в бій з чарівником, який раптово з'являється не з відки. Бачачи, що юнакові загрожує смерть, Одетта кидається йому на допомогу. Для порятунку коханого вона готова пожертвувати собою. Одетта і Зігфрід перемагають. Дівчата вільні. Звучить гімн любові, молодості й краси.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет з живим оркестром "Лебедине озеро" відбудеться 26 січня 2020, 16:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+