Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лебедине озеро-3D

Продаж припинено
минула подія

Про подію

17 березня 2021 року в Палаці культури “Україна” відбудеться прем'єра відомого в усьому світі шоу “Лебедине озеро ”у форматі 3D в Києві! На вас чекає справді масштабна подія: доповнена реальність, 80 танцівників балету, сучасні декорації і музичний супровід у виконанні симфонічного оркестру Київського оперного театру, під орудою Віктора Плоскіна, відомого своїми постановками  у країнах Європи, США та Азії. Понад дві години незабутнього дійства, якому важко знайти аналоги в усьому світі.
 
Балет у форматі 3D
У Києві для вас танцюватимуть найкращі зірки українського та світового балету. Так, партію Принца Зігфрида виконає прем'єр Віденської опери Денис Черевичко, який увійшов у топ 5 “Чоловіків українського балету, які підкорили світ” за версією журналу ELLE. Прима Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить образи Одетти и  Оділії, а прем'єр Національної опери України Олександр Тютюнник перетвориться на злого чаклуна Ротбарта.
 
Як розповів автор і художній керівник  проекту  заслужений артист України Руслан  Бенцианов, мистецтво класичного танцю поєднується з 3D-анимацією, а проекція на LED-екрани розсуває межі простору. Усі глядачі буквально опиняються всередині перформансу і стають його учасниками. Адже головна мета авторів проекту - поєднати класичне і сучасне  візуальне мистецтво і привернути увагу молодшого покоління  до балету, зробити його більш цікавим та видовищним для тих, хто тільки починає знайомство з цим мистецьким напрямком. Окрім цього, використання новітніх технологій зробить  шоу справді незабутнім і містичним.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Лебедине озеро-3D відбудеться 17 березня 2021, 19:00, середа в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+