Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Лебедине озеро (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Балет на 3 дії
 
Композитор:Петро Чайковський
Лібрето:Володимир Бегічев та Василь Гельцер
Хореографія:Маріус Петіпа, Лев Іванов, Федір Лопухов, редакція Валерія Ковтуна
Тривалість вистави – 2 год 30 хв
 
Постановний склад:
 
Диригент-постановник – Олексій Баклан
Балетмейстер-постановник – Валерій Ковтун
Сценографія – В’ячеслав Окунєв
Художник костюмів – Ірина Пресс
Диригенти – Сергій Голубничий, Євген Воронко
Балетмейстери-репетитори – Оксана Хамровська, Костянтин Віновой
Режисер, який веде виставу – Тетяна Лук’янець
 
ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ
 
Одетта-Оділія – Оксана Бондаренко, Яна Губанова, Міє Нагасава, Ольга Постернак
Принц Зігфрід – Костянтин Віновой, Федір Зародишев
Ротбард, злий геній – Владислав Євтушенко, Олександр Душаков, Федір Зародишев, Олександр Кондратенко
Володарна принцеса – Ольга Неймарк, Ольга Бурачок, Христина Дейнега
Наставник принца – Анатолій Воронцов, Володимир Гораш, Володимир Липець
Па де труа – Оксана Бондаренко, Яна Губанова, Юлія Кузьмич, Дарина Крулевська, Крістіна Бакляк, Галина Гриньків, Ірина Іванів, Маргарита Кузнєцова, Ольга Постернак, Марія Шупілова, Костянтин Віновой, Артем Шошин, Федір Зародишев, Павло Зурнаджі, Євгеній Петренко, Михайло Щербаков
Маленькі лебеді – Юлія Кузьмич, Міє Нагасава, Богдана Бондар, Наталія Джупіна, Галина Гриньків, Ірина Іванів, Лілія Красницька, Ольга Постернак, Вероніка Ракітіна, Марія Шупілова
Наречені – Оксана Бондаренко, Яна Губанова, Юлія Кузьмич, Дарина Крулевська, Крістіна Бакляк, Наталія Джупіна, Галина Гриньків, Ірина Іванів, Ольга Постернак, Вероніка Ракітіна, Анастасія Романицька, Марія Шупілова
Венеціанський танець – Владислав Євтушенко, Владислав Бондар, Павло Зурнаджі, Мирослав Черноус, Михайло Щербаков
Іспанський танець – Дарина Крулевська, Ольга Білоцерківська, Христина Дейнега, Маргарита Кузнєцова, Вероніка Мельник, Олена Михайлова, Анастасія Правдива, Лада Романова, Катерина Щебетовська, Владислав Євтушенко, Володимир Гораш, Олександр Душаков, Федір Зародишев, Олексій Захарченко, Лев Тодоревіч, Сергій Щербіненко
Угорський танець – Крістіна Бакляк, Маргарита Кузнєцова, Анастасія Правдива, Олена Михайлова, Катерина Щебетовська, Олександр Душаков, Євгеній Петренко, Сергій Щербіненко
Лебеді, придворні, гості – артисти балету.
 
Про виставу
 
«Лебедине озеро» – найулюбленіший та найпопулярніший балет, що прикрашає сцени кращих театрів світу. Сюжет, запозичений з романтичної німецької легенди, оповідає про прекрасну принцесу Одетту та її подруг, перетворених на білих лебедів закляттям злого чаклуна. Дивовижна, сповнена глибоких почуттів музика Петра Чайковського стала зримою у виставі Маріїнського театру 1895 року завдяки геніальному прочитанню балетмейстерів Маріуса Петіпа та Лева Іванова. Ця хореографія принесла балету безсмертя.
 
«Лебедине озеро» – не лише найвідоміша назва і символ класичного балету – еталон краси і гармонії. Це один із найскладніших балетів, його наявність у репертуарі – свідчення високого професіоналізму трупи, майстерності солістів та кордебалету.
 
Майже три десятиліття «Лебедине озеро» йде на сцені нашого театру у постановці, здійсненій відомим знавцем балетної спадщини Валерієм Ковтуном. Шанобливо ставлячись до хореографії класиків, балетмейстер водночас пропонує свою редакцію. Ковтун відмовляється від щасливого фіналу, що ствердився в цьому балеті за радянських часів, і завершує виставу загибеллю головних героїв. Саме такий фінал задумував Чайковський, і таким був початковий варіант лібрето. Герої гинуть, потопаючи в Озері сліз. Проте зло виявляється безсилим перед коханням – у фіналі Одетта і Зігфрід постають з’єднаними назавжди у чарівному світі вічної гармонії.
 
Балетна трупа театру показувала «Лебедине озеро» на гастролях у багатьох країнах світу, зокрема у Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Швейцарії, Румунії, Великобританії.
 
Зворушлива балетна казка про кохання, яке долає сили зла, і сьогодні зачаровує і викликає захоплення, не залишаючи байдужими глядачів різного віку.
 
Прем’єра вистави відбулася 3 червня 2001 р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Лебедине озеро (балет) відбудеться 24 жовтня 2021, 12:00, неділя в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+