У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лампа Аладдіна

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Київському академічному театрі оперети відбудеться музична дитяча вистава за мотивами східної казки «Лампа Аладдіна». Хто не любить цю романтичну та захоплюючу історію про бідного юнака Аладдіна, який знайшов чарівну лампу та принцесу Будур, в яку він закохався, незважаючи на всі труднощі та перепони, які приготувала їм доля.
 
Дитяча музична вистава
 
За звільнення з лампи Джин подарував Аладдіну три бажання, але шлях на щастя не завжди такий простий, як порахувати до трьох. Вистава наповнена музичними та танцювальними номерами та буде цікава дітям будь-якого віку та їх батькам. Тож приходьте до Київської оперети всією родиною! На вас чекають сучасні декорації, яскраві костюми та таємнича історія, повна карколомних пригод!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Лампа Аладдіна відбудеться 19 грудня 2021, 11:00, неділя в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+