У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару

26 жовтня 2021, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В Жовтневому Палаці відбудеться балет “Спляча красуня” в Києві,  театру “Київ Модерн-балет”,  у постановці відомого хореографа Раду Поклітару. Вистава була створена за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. На цю виставу метра надихнула не тільки музика Петра Чайковського, а й казка Джамбаттіста Базіле, який першим розповів цю історію світу.
 
У центрі сюжету два світи: реальний та чарівний. А головне тут, звичайно, кохання, яке здатне подолати не тільки час і простір, а й усі умовності будь-яких стереотипів і засад. У виставі король знаходить свою наречену не через століття, а за 800 років і її палац буде наповнений неймовірними казковими персонажами.
 
Балет Раду Поклітару
Як розповів сам постановник Раду Поклітару, Саме неаполітанський казкар Джамбатіста Базіле написав цю історію для своєї “Казки казок”, ще задовго до Шарля Перро та Братів Грим. І хоча у балеті є місце авторській інтерпретації, головну ідею збережено - це історія про всеперемагаюче кохання.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару відбудеться 26 жовтня 2021, 19:00, вівторок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+