Інформація щодо обмеження масових заходів!

Великий концерт «Дніпро»

17 січня 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Команда «Дніпро» в Києві!
17 січня 2020 року у Жовтневому палаці в Києві відбудеться великий концерт команди «Дніпро» Ліги Сміху. Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та всі кого ви любите ще з часів КВК, навіть якщо не пам’ятаєте персонально. Але як не любити неймовірну пару Ігор та Лєна? Чи ні нащо не схожі танці Ткача? А як жити без жартів Ласточкіна? Якщо ви теж не знаєте відповіді на ці питання, приходьте на наш концерт. Підготовка триває на повній швидкості.
 
Великий концерт
Середина січня такий час, коли олів’є вже закінчилось, а до Дня всіх закоханих ще далеко. Саме тому, знайома як улюблений салат, та закохана в гарний гумор команда «Дніпро» вирішила розрадити своїх прихильників! Нудьгувати вам точно не доведеться. Ви могли десятки разів переконатися в цьому по телевізору, але наживо ми ще кращі! 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Великий концерт «Дніпро» відбудеться 17 січня 2020, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+