У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Михайло Кукуюк. Чорний понеділок, або висока поезія

7 листопада 2021, 19:00, неділя
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 17 ТРАВНЯ 2021 19:00 НА 7 ЛИСТОПАДА 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
У Freedom Hall (Фрідом Хол) відбудеться музично-поетичний вечір з матом “Чорний понеділок, або висока поезія” в Києві, у виконанні актора театру і кіно Михайла Кукуюка. Він добре відомий своїми хуліганськими ролями у серіалах та фільмах і харизматичною грою на сцені, проте не всі знають, що Кукуюк - автор віршів та пісень. Якби жанр standup poetry існував - Михайло був би його зіркою. Однак, бути поетом-панком йому ніхто не забороняє. Цього вечора маестро та його бенд обіцяють позбавити глядачів  свідомості і порвати їх на шматки. Принаймні, так артисти бачать своє акторське завдання.
 
Музично-поетичний вечір Михайла Кукуюка
Вірші, пісні, “весняна дурка”, імпровізація та жодної цензури! Дітям тут точно не місце. Усім іншим пропонуємо отримати слонячу дозу позитиву, сміху та ліків проти  авітамінозу від доктора Кукуюка!
 
Чому варто піти на музично-поетичний вечір Михайла Кукуюка?
 
Інший бік таланту улюбленого актора
Безмежна харизма та неповторні емоції
Щирі почуття і словарний запас без обмежень

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Михайло Кукуюк. Чорний понеділок, або висока поезія відбудеться 7 листопада 2021, 19:00, неділя в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+