Інформація щодо обмеження масових заходів!

«Над балаганом небо ...» Костянтин Райкін

15 листопада 2017, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Константин Райкин "Над балаганом небо..."

Над балаганом небо..." Костянтин Райкін 15 листопада 2017 року на сцені Театру оперети.

Костянтин Аркадійович Райкін - художній керівник Державного театру "Сатирикон" імені Аркадія Райкіна, народний артист Росії, режисер, лауреат Державних премій РФ, чотириразовий лауреат Національної премії "Золота Маска", лауреат премії Фонду К. Станіславського, премій "Кришталева Турандот", "Чайка", "Кумир", "Тріумф", художній керівник "Вищої школи сценічних мистецтв", професор.

Поетичний моновистава "Над балаганом небо..." - це висока поезія, пропущена через серце.

"Те, що я роблю в цьому спектаклі, схоже на мене самого. Я і сам перебуваю з різних жанрів. Поезія, особливо висока поезія - це особливий стан душі... Для мене читання віршів зі сцени - це ті ж ролі, ті ж монологи. Вони підкоряються тим же законам сценічного існування, що і будь-яка драматична роль. Зараз я відчуваю хвилю інтересу до справжньої поезії. Людям бракує якогось вітаміну в їх духовній їжі. Якихось хороших фраз, гарної мови Пушкіна... прочитати – бацил менше в повітрі залишиться. Він, як дзвін...

Колись тато сказав мені: "Завжди читай вірші. Роби це незалежно від того, хто твоє публіка. Це допоможе їм глибше зрозуміти тебе і дивитися на життя многослойней".

Костянтин Райкін.

Народний артист СРСР Богдан Ступка, передчасно пішов з життя у 2012 році, незадовго до смерті був на цьому концерті К. А. Райкіна і на закінчення сказав: "Ніхто в світі так не читає (треба розуміти грає) вірші як Костянтин Райкін!".

Звучить музика Ніно Рота з фільму Ф. Фелліні "Ночі Кабірії". Костянтин Аркадійович Райкін читає вірші улюблених поетів. Зі сцени лунають вірші Давида Самойлова, Миколи Заболоцького, Миколи Рубцова, Осипа Мандельштама, Лопе де Вега, Олександра Сергійовича Пушкіна.

  Сервис интернет-билет позволяет преобрести билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:
 • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
 • Нажать кнопку "Оформить заказ";
 • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
 • Выбрать способ оплаты и доставки;
 • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2017 году много интересных концертов, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей Киева

Подключайтесь к нашим каналам:

Telegram, Facebook, Instagram

Константин Райкин "Над балаганом небо..." в Киеве состоится 15 ноября 2017 года в 19:00. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

 • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
 • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
 • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
 • Обрати спосіб оплати та доставки;
 • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

«Над балаганом небо ...» Костянтин Райкін відбудеться 15 листопада 2017, 19:00, середа в Театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+