Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Конопляний Ярмарок

4 жовтня 2020, 10:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Конопляний ярмарок – це найнеординарніший в Україні виставковий захід. Його унікальність полягає в тому, що Ярмарок збере під своїм дахом усіх виробників продукції з конопель України та Європи.
 
02-04 жовтня 2020 року в Києві у приміщенні Павільону №3 ВДНГ зберуться ті, хто може здивувати відвідувачів своїми товарами.
Участь у Ярмарку беруть понад п'ятдесят підприємств, майстрів народних ремесел, закладів громадського харчування та розваг.
На сьогодні Конопляний ярмарок – це єдиний в Україні захід, відвідування якого дає найповніше уявлення як про нашу конопляну промисловість, так і про український народ, його економіку, історію та культуру. Територія Ярмарку поділена на зони. Так, у зоні конопляних підприємств знаходяться експозиції представників різних галузей промисловості з усіх областей України та з-за кордону. 
 
Але особлива гордість організаторів Ярмарку – це Сannafair Conference. Одна з небагатьох конференцій в Україні на конопляну тематику. Протягом трьох днів виступатимуть науковці, лікарі, юристи, підприємці, відомі політики, активісти громадянського суспільства та блогери. Кожен із них підготує доповідь, що стосується канабісу, та із задоволенням відповість на питання аудиторії.
 
Зберігаючи конопляні традиції українського народу, Ярмарок надасть їм нового сучасного звучання, вдало й зі смаком поєднуючи в собі історію та сьогодення, упевнено дивлячись у майбутнє.
 
Усіх та кожного запрошуємо на Український Конопляний Ярмарок!;

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Конопляний Ярмарок відбудеться 4 жовтня 2020, 10:00, неділя в ВДНГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+