Kitaro

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Kitaro. “Вселенная Коджики”

Свежее дыхание японского нью-эйджа на сцене Дворца “Украина”! 8 ноября для жителей и гостей Киева виртуозный музыкант Масанори Такахаши выступит с новой концертной программой “Kojiki And The Universe”. Под захватывающий видеоряд звездных пейзажей он передаст слушателям энергию космоса, бурную и спокойную, темную и светлую одновременно, воплотив ее в великолепной музыке.

Всемирно известный музыкант-самоучка

Начав увлекаться музыкой, Такахаши не имел специального образования изначально. Он самостоятельно научился игре на гитаре, со временем добавив к этому умению ударные, клавишные и флейту. Невероятный талант японского композитора позволяет ему создавать музыку, идущую от самого сердца, словно незримые нити, к сердцу каждого слушателя. Приходите, чтобы услышать, как его музыка достигнет всех уголков вселенной!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kitaro відбудеться 8 листопада 2017, 19:00, середа в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+