У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Київський театр "Тисячоліття". Ілюзіон-ШОУ «ВЕСЕЛА МАГІЯ»

11 січня 2020, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ілюзіон-ШОУ «ВЕСЕЛА МАГІЯ»
 
Київський театр "Тисячоліття" спільно з KINDER CLUB представляє захоплюючІ ШОУ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ:
 
Якщо Ви вибираєте - куди піти з дитиною на вихідних, чим приємно здивувати і порадувати її, тоді обов'язково приходьте до нас на Ілюзійне ШОУ для дітей "ВЕСЕЛА МАГІЯ"!
 
В захоплюючій шоу-програмі від професійного фокусника-ілюзіоніста Юрія Гуляєва чимало оригінальних і смішних фокусів, які викликають у дітей справжнє захоплення і дивують навіть дорослих, У багатьох фокусах діти із задоволенням беруть участь і дивовижні речі і перетворення діються прямо у них перед очима та навіть у їх долонях!
Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому завітайте до нас та подаруйте собі і своїй дитині це чарівне свято.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Київський театр "Тисячоліття". Ілюзіон-ШОУ «ВЕСЕЛА МАГІЯ» відбудеться 11 січня 2020, 17:00, субота в Kinder CLUB. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+