Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Не все коту масленица

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Люди сегодня, как, впрочем, и прежде, делятся всего лишь на две категории: тех, у кого деньги есть и, разумеется, тех, у кого они отсутствуют. Последних всегда больше. И для обретения заветных «капиталов» было придумано множество способов, причем «труд» в этом списке отнюдь не на первом месте. Остается самая малость: определить, какой из путей обогащения тебе по силам и что главное – по совести. Хотя излишне церемониться не стоит – ведь нынче за деньги можно приобрести все. А значит, и любовь, и порядочность, и невинность вполне могут стать отменными товарами для зажиточного купца...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Не все коту масленица відбудеться 30 вересня 2015, 19:00, середа в Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Днепра. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+