У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кавова кантата

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Один із найвідоміших композиторів, авторів класичної музики, Йоганн Себастьян Бах якось написав твір, назву якому дав Кавова кантата. Чи зробив він це з шаленої любові до кави – невідомо, але на сьогоднішній день його музика лягла в основу яскравої та цікавої вистави. Її суть незмінно зводиться до одного – на задоволення та прагнення отримувати кожну його краплю щодня.
 
Захоплююча постановка на головній сцені Києва
«Кавову кантату» можна назвати своєрідною легкою сатирою на тему того, до чого найбільше прив'язана людина. Кофеманів повно навіть сьогодні, а в той час, коли було написано твір, світ відчув справжнісінький бум і гарячку, породжену любителями цього напою. Головна героїня вистави – юна дівчина, яка не може відмовити собі в задоволенні, щоб не випити хоча б одну чашечку запашного пиття. Тільки ось решта домочадців, включаючи її батьків, категорично проти такого її захоплення і всіляко намагаються відмовити юну леді від цієї дурниці. Але головна героїня стійко стоїть на варті власного задоволення і в шалених фарбах описує всі принади і відчування від кожного ковтка.
 
Ролі виконують:
 
Сергій Авдєєв;
Ірина Беспалова;
Володимир Одрінський;
Микола Бутковський;
Валентина Донченко;
Ганна Коваль та інші.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Кавова кантата відбудеться 22 березня 2022, 19:00, вівторок в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+