KATYA CHILLY GROUP

2 травня 2017, 18:30, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

02 травня 2017 року. Велика зала у «Галерея Лавра». Цього травневого вечора плестимуть таємничі та неймовірно енергетичні візерунки голоси дев’яти музичних інструментів і однієї жінки-чарівниці, яку ми всі щиро любимо.

Тригодинним концертом від Каті Чілі та її друзів-музикантів розпочинаємо серію кращих перед-вечірок з приводу гостин Євробачення в Україні.

Для тих, хто приходить вчасно, передбачена можливість прикрасити обрану частину тіла чи обличчя мотивами Петриківки або Трипілля, на власний вибір. (І нагадаємо, що за європейськими рамками «вчасно» означає дещо раніше)

Для тих, хто полюбляє місця попереду, передбачена участь в автограф та/чи фотосесії з виконавцями.

Отже, чекаємо вас о 18:30, а попрощаємось о 22:00. Поспішайте викупити квитки!

P.S. Кожне творення свята залишає по собі певну атмосферу в просторі – і спеціальні  гості Галереї Лавра, завершуючи свої інсталяції, обов’язково відчують атмосферу після Time for Fun з Katya Chilly GROUP та програмою To Be, підготованої спеціально для проекту.  Пересвідчитись у цьому зможете вже 05.05.17 на відкритті виставки.

Склад учасників концерту:

•             Катя Чілі - вокал

Валентин Корнієнко – контрабас

•             Максим Сидоренко – фортепіано

•             Алік Фантаєв – барабани

•             Сергій Охрімчук – скрипка

•             Ярослав Джусь – бандура

•             Спеціальні гості: Зімозіс, Ун Ріу, Анна Вірлінг, фолк-гурт Рожаниця

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

KATYA CHILLY GROUP відбудеться 2 травня 2017, 18:30, вівторок в Галерея Лавра. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+