У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кармен - сюїта

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

На сцені Київського національного академічного театру оперети пройде постановка «Кармен-сюїта» у Києві. Образ безкомпромісної Кармен довгі роки продовжує полонити досвідченого світового глядача, не залишаючи підмостків численних музичних театрів. Він вабить своєю непідробною щирістю та пристрастю героїні. Оригінальна інтерпретація цієї чарівної і водночас такої драматичної історії кохання належить головному балетмейстеру театру Вадиму Прокопенко.
 
Шедевр світового балету
 
Чудове та феєричне видовище чекає на поціновувачів театрального мистецтва на сцені Національного театру оперети. Все у цій виставі підібрано так, щоб познайомити глядача з міццю та неймовірною красою світового балету. Декорації та костюми, звукові ефекти та найкращі артисти танцювальної сцени втілять для вас жарку атмосферу Іспанії.
 
Де насолодитися балетом світового рівня у Києві? На постановці "Кармен-сюїта"!
 
Іспанська історія, що захоплює дух, непідробної пристрасті
Визнаний балетмейстер та зірковий танцювальний склад
Феєричне видовище, яке запам'ятається глядачеві надовго

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Кармен - сюїта відбудеться 16 березня 2022, 19:00, середа в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+