Вистава "Якого біса"

23 березня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
48
годин
18+

Про подію

На одній сцені: народна артистка СРСР Ада Роговцева і письменник Віктор Шендерович!
 
Прем'єра вистави відбулася 9 травня 2018 року в Лондоні.
 
Так я б душу продав, щоб ... Хоч раз в житті кожен з нас цю фразу вимовляв. Виправити помилки, здійснити мрію, в обмін на свою душу або душі найближчих. Висока ціна? Відповідь можна пошукати в компанії матері, трьох її дорослих дітей і самого Чорта.
 
Пропонуємо зробити це на прем'єрі комедії «Якого біса» за п'єсою Ірини Иоаннесян і Нателлою Болтянский. Іскрометні діалоги і несподівані повороти сюжету.
 
Подивіться, які відгуки були отримані про п'єсу:
 
«Ця п'єса - легка, іскриста, схоже келиху хорошого шампанського. Від кожної сцени, кожного діалогу, отримуєш величезне задоволення і довгий післясмак. Перша спільна робота Ірини Иоаннесян і Нателлою Болтянский, дотепна, іронічна, вона просто приречена на успіх ».
 
Олексій Моторов, автор бестселерів про медбрата Паровозове, лауреат премії НОС
 
«П'єса заслуговує на увагу безумовно. Роль риса відверто хороша, я б Її із задоволенням зіграв сам. Що ж стосується теми, то, впевнений, будь-який глядач Її сприйме з інтересом, бо в кожному з нас живе Потреба виправити помилки минулого, а багато хто готовий продати душу заради того, щоб виконати найзаповітніші бажання. А спокус поруч предостатньо ».
 
Ігор Угольников - актор, режисер, продюсер
 
У ролях: Андрій Сидельников, Ірина Селезньова, Алеся Моньковская.
Драматургія - Ірина Иоаннесян, Нателла Болтянская
Режисер - Алеся Маньковська
Креативний продюсер - Ірина Иоаннесян
Тривалість вистави: 2 години, з одним антрактом.
Вік: 18+
Постановка - Продюсерська компанія «Stage RС» (Лондон, Великобританія)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Якого біса" відбудеться 23 березня 2019, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+