У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюзикл "Як козаки змія приборкували"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Композитор: Ігор Поклад
Лібрето: Олександр Вратарьов та Галина Конькова за казкою Олександра Вратарьова «Зміючка-несміючка»
 
Постановний склад:
 
Музичний керівник вистави – Анатолій Бойченко
Диригент-постановник – Михайло Мороз
Диригенти – Євген Воронко, Ділявер Осман
Режисер-постановник – Лариса Моспан-Шульга
Художник-постановник – Людмила Нагорна
Лозоплетіння – Тамара Бабак
Постановник пластики – Алла Рубіна
Хормейстер – Анжела Масленнікова
Режисер, які ведуть виставу – Патімат Мірзаєва
 
Прочитавши назву вистави, ви, напевно, одразу ж згадали героїв популярних українських мультфільмів. І хоча ця історія не про них, вам буде цікаво дізнатися, що музику і до нашої вистави, і до цих мультфільмів написав композитор Ігор Поклад. Саме на замовлення нашого театру відомий український композитор у співдружності з лібретистами Галиною Коньковою та Олександром Вратарьовим у 2001 створив мюзикл «Як козаки змія приборкували». В основі лібрето – казка О.Вратарьова «Зміючка-несміючка».
 
У 2002 вистава здобула театральну премію «Київська пектораль» у номінації «краща вистава для дітей».
 
Жанр цього захоплюючого видовища можна визначити як веселу козацьку забаву. Казка це, чи бувальщина, а може – небилиця. Як співають герої вистави -козаки:
 
«Було чи не було,
Було та загуло.
А може за водою
Текучою спливло».
 
Чарівний світ театральних перетворень і фантазій переноситиме вашу уяву із українського села, де мешкають герої – відважний козак Пилип, його красуня-наречена Ярина та їхні друзі, до загадкового царства змія Рубайла.
 
Живе цей змій разом із донечкою Зміючкою-несміючкою, такою собі «занудною штучкою», і має славу доброго й мудрого оборонця людей. А насправді…
 
Зрозуміло, що перемога буде за козаками і вони приборкають змія. Зрозуміло, що закохані Пилип та Ярина будуть разом. А от як все це відбуватиметься, чи вдасться комусь розгадати таємницю змія, чи зможе хтось розвеселити його нудьгуючу донечку, і що ж все таки станеться із цією «занудною штучкою» та її батечком… Про все це ви дізнаєтеся з нашої вистави.
 
Мова музики, пісні, танці, жарти, влучне дотепне слово захоплять вас у цьому запальному козацькому дійстві.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Мюзикл "Як козаки змія приборкували" відбудеться 12 березня 2022, 12:00, субота в КМА театр опери і балету для дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.